Blog o finansach, rodzinie, pracy, turystyce oraz ciekawostki ze świata!
Tuesday August 11th 2020

Walentynki – jak je spędzić w mieście?

serduszkaZbliża się Dzień Zakochanym, a mianowicie Walentynki 2018, które obchodzone są co roku 14 lutego. Dla wielu par jest to świetna okazja do celebrowania ich związku czy też po prostu do sprawienia drugiej osobie przyjemności. Niektórzy z nas decydują się także wyznać swoje uczucia ukochanej osobie. Jak zatem spędzić wspólnie ten wyjątkowy dzień w mieście?

Walentynki tuż tuż…

Im bliżej do 14 lutego, tym więcej pojawia się na mieście serduszek i równego typu ozdób, które przypominają nam o tym, że 14 lutego są Walentynki. Dla singli może być to komercyjne święto bez znaczenia, ale dla zakochanych idealna okazja do wspólnego świętowania. Tego magicznego dnia odbywa się w miastach bardzo wiele imprez, na które zapraszane są zakochane osoby z całego kraju. Gdzie zatem można się wybrać na Walentynki 2018 i co wspólnie robić?

Dobra zabawa i miła atmosfera w Dniu Zakochanych – jak spędzić ten wyjątkowy dzień?

Z całą pewnością nie ma potrzeby opuszczania granic kraju, aby cieszyć się wspólnie spędzonym czasem z drugą połówką. W Polsce jest wiele romantycznych zakątków, które warto odwiedzić 14 lutego. W centrum kraju romantycznym miejscem jest Park Łazienkowski. To właśnie w tym warszawskim parku można w Walentynki spotkać zakochane pary na romantycznym spacerze.

Dalej mamy Kraków, a dokładniej kładkę Ojca Bernatka, gdzie można nie tylko urządzić sobie pieszą wędrówkę we dwoje, ale także rowerową przejażdżkę. Innym pomysłem na spędzenie Święta Zakochanych jest wybranie się do Katowic, gdzie można liczyć na wiele atrakcji w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku.

W Łodzi zaś czeka na zakochanych Palmiarnia, która uważana jest za jedną z największych atrakcji tego miasta. Będąc w Gdańsku, można udać się na romantyczny spacer wzdłuż rzeki koło Żurawia gdańskiego i wyobrazić sobie wspólną przyszłość.

W Opolu znajduje się Młynówka, czyli opolska Wenecja, gdzie przybywa każdego roku mnóstwo zakochanych par.

W Toruniu do dyspozycji jest bardzo wiele magicznych miejsc, szczególnie Dolina Marzeń. Całe miasto słynie ze swojego romantycznego klimatu.

More from category

Wielkanoc w tym roku wypada wcześniej !
Wielkanoc w tym roku wypada wcześniej !

W tym roku Wielkanoc wypada już 1 kwietnia. Jak się zorganizować, aby starczyło funduszy i czasu? Zapraszamy do [Read More]

O mnie

Witaj, Na moim blogu odnajdziesz informacje o mnie, moich pasjach, zawodowych sprawach oraz o tym, jak sobie radzić na [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Insider

    Archives